O nas

Firma Studio Ślubu — Ekskluzywny salon sukien. Projektujemy, wykonujemy, oraz doradzamy naszym klientkom na rynku ogólnopolskim od 2008 roku. Nasza marka kojarzy się z bogatą ofertą, wysoką jakością sukien i materiałów, z których są wykonywane. Domeną Studio Ślubu są niepowtarzalne wzory, unikalne projekty, oraz profesjonalna obsługa. Oferujemy także projekty indywidualne sukien ślubnych i wieczorowych — dzięki temu suknia dopasowywana jest do figury i gustu klientki. W trakcie realizacji zamówienia uwzględniamy wszystkie sugestie.
Zarówno w trakcie poszczególnych przymiarek gotowych sukni, jak i szycia sukni na miarę, kładziemy nacisk na detale i szczegóły. Jesteśmy niezwykle cenione za styl i komfort, a nasze nowoczesne fasony, połączone z tradycyjnym wzornictwem, dają efekt oryginalności i czystej elegancji.
Nasz salon specjalizuje się w szyciu na miarę, sprzedaży, stylizacji, oraz wypożyczaniu sukien ślubnych.
Pragniemy, aby nasza klientka poczuła się pięknie, wyjątkowo, a przede wszystkim komfortowo, w swój doniosły dzień. Nasz salon to gwarancja nie tylko niskich cen, ale również zaangażowanie w wykonywaną pracę.
W naszym salonie panuje niepowtarzalna atmosfera. Staramy się, aby pobyt u nas był przyjemnością i miłym wspomnieniem.

ZAPRASZAMY

Facebook