Spełnianie marzeń to nasza misja!

UNIKATOWE KOLEKCJE ŚLUBNE


W naszej kolekcji proponujemy szereg niepowtarzalnych kreacji ślubnych. W pracowni Studio Ślubu nasze suknie projektujemy i wykonujemy osobiście z materiałów najwyższej jakości, dbając o każdy szczegół ich wykończenia.

Oferta przewiduje możliwość dokonania zmian na życzenie klientki. Uwzględniamy wszelkie uwagi dotyczące zarówno zmiany koloru sukni, jak i doboru koronki. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy również dobrać niezbędne dodatki znajdujące się również w ofercie naszego salonu.


 

Profesjonalizm i doświadczenie to nasze największe atuty. Jako wysoce doświadczeni projektanci i styliści dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektować suknię Twoich marzeń, w której będziesz wyglądała olśniewająco.
Wszystkie nasze suknie wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Posiadamy szeroki wybór dodatków, takich jak: welony, stroiki, bolerka, etole, oraz oryginalną biżuterię.

SUKNIE KOMUNIJNE I ALBY


Oferujemy bogatą kolekcję sukienek komunijnych. Każdego roku projektujemy i wykonujemy nowe wzory, które są niepowtarzalne. Poprzez szycie na miarę każdy model jest dopasowywany do małego klienta.
Od kliku lat oferujemy Państwu wysokiej jakości stroje komunijne dla dziewczynek i chłopców. Uszyliśmy już tysiące strojów liturgicznych w wielu parafiach w Polsce.
Współpracujemy ze szkołami wykonując alby dla zorganizowanych grup dzieci. Zachęcamy do składania zamówień grupowych, które pozwolą sprawniej przygotować się do uroczystości oraz są gwarancją atrakcyjnej ceny.

Facebook