O nas

Spełniamy marzenia od 2008 roku

To już prawie 15 lat odkąd projektujemy i wykonujemy wspaniałe kreacje dla naszych Klientek. Od samego początku, po dziś dzień, dokładamy największych starań, aby każda z nich czuła się w swojej sukni pięknie, a przy tym – komfortowo. Dobrze wiemy, że Ślub to dzień wyjątkowy, dlatego naszą misją jest stworzenie niepowtarzalnej i wymarzonej sukni dla każdej z Was. Naszą domenę tworzy wiele elementów, których trzymamy się od samego początku naszej działaności:

Suknie jedyne w swoim rodzaju

Suknie w Studio Ślubu to efekt unikatowych i oryginalnych projektów naszego autorstwa. W każdą z nich wkładamy całe nasze serca oraz poświęcamy dużo czasu, dbając o najważniejsze aspekty: estetykę, jakość i komfort. Dopracowujemy je pod każdym kątem, tworząc nowoczesne fasony, połączone z tradycyjnym wzornictwem. Dajemy gwarancję, że nasza oferta jest niepowtarzalna i dostępna jedynie u nas.

Bezkompromisowa jakość

Do każdego modelu sukni dopieramy materiały najlepszej jakości, ze sprawdzonych i zaufanych źródeł. To jeden z najważniejszych czynników, składających się na Twoją przyszłą suknię. Robimy wszystko, abyś w swój wyjątkowy dzień mogła czuć się komfortowo, a przy tym pięknie. 

Spełnianie marzeń to nasza misja

Masz własny pomysł na suknię? Wspólnie możemy stworzyć wyjątkowy i unikatowy model. Dołożymy wszelkich starań, aby odzwierciedlić Twoją wymarzoną kreację. Pomożemy dobrać Ci każdy element, a tym samym uwzględnimy wszystkie Twoje sugestie. Oferujemy także możliwość przeróbki wybranego modelu naszych sukni. 

Zmieniamy się dla Was

Dotychczas Studio Ślubu mieściło się przy ulicy POW 6. Od 1 sierpnia 2020 roku nasz Salon znajduje się przy placu Stefana Czarnieckiego 2, w Piotrkowie Trybunalskim. Nasza nowa lokalizacja znajduje się w sercu naszego miasta, obok Rynku Trybunalskiego. Serdecznie zapraszamy do naszego nowoczesnego Studia.